Mapa serwisu Kontakt
Wnętrze gabinetu dentystycznego

gabinecie stomatologicznym Endodental czeka na Państwa wykwalifikowany zespół, któremu przewodniczy doktor Piotr Wujec. Zachęcamy Państwa do bliższego poznania wszystkich specjalistów pracujących w naszym gabinecie!

 

Piotr Wujec lekarz stomatolog

„Nazywam się Piotr Wujec. Jestem lekarzem dentystą, specjalistą Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia dzienne ukończyłem w 2006 roku. W trakcie studiów kilkakrotnie prezentowałem prace naukowe z zakresu stomatologii na studenckich kongresach. Ukończyłem studia doktoranckie w Zakładzie Endodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w dniu 23.10.2013 obroniłem z wyróżnieniem pracę doktorską. Prowadzę wykłady i kursy praktyczne dla lekarzy dentystów z zakresu endodoncji.

Jestem  członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i European  Society of Endodontology, co zobowiązuje mnie do pracowania zgodnie z wyznaczanymi przez te towarzystwa standardami. Aby moja praca była wykonywana na najwyższym, światowym poziomie jestem częstym gościem sympozjów i zjazdów endodontycznych. Działam również  na liście dyskusyjnej endodoncja.pl”

 

 

Bartłomiej Ryglewski stomatolog

Bartłomiej Ryglewski – lekarz dentysta. W 2007 roku ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Pracował w gabinetach
stomatologicznych w Pruszkowie, Warszawie i Żyrardowie. W stomatologii najbardziej interesuje się leczeniem endodontycznym pod mikroskopem a także szeroko pojętą chirurgią stomatologiczną. Rozwija swoje stomatologiczne pasje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. W naszym gabinecie zajmuje się również nowoczesnym podejściem do leczenia ubytków w zębach – wykorzystuje do tego mikroskop oraz koferdam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dominika Dudka

Dominika Dudka – nasza rejestratorka. Oprócz umawiania i potwierdzania telefonicznego wizyt naszych pacjentów zarządza recepcją a także czynnie asystuje podczas zabiegów stomatologicznych. Poprawia to w znacznym stopniu komfort Pacjenta a także lekarza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandra Bednarek – nasza druga pomoc.. Oprócz umawiania i potwierdzania wizyt naszych pacjentów- asystuje podczas zabiegów stomatologicznych.Aleksandra Bednarek - Endodental