Mapa stronyKontakt

endodental - stomatologia mikroskopowa

endodental

Facebooku

Google+

Śledź nas na Twitterze Twitterze
Czytaj nasz blog Naszym blogu
PERFendo Blog dla lekarzy

O nas

W gabinecie stomatologicznym Endodental czeka na Państwa wykwalifikowany zespół, któremu przewodniczy doktor Piotr Wujec.

"Nazywam się Piotr Wujec. Jestem lekarzem dentystą, specjalistą Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia dzienne ukończyłem w 2006 roku. W trakcie studiów kilkakrotnie prezentowałem prace naukowe z zakresu stomatologii na studenckich kongresach. Ukończyłem studia doktoranckie w Zakładzie Endodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w dniu 23.10.2013 obroniłem z wyróżnieniem pracę doktorską. Prowadzę wykłady i kursy praktyczne dla lekarzy dentystów z zakresu endodoncji. 

Jestem  członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i European  Society of Endodontology, co zobowiązuje mnie do pracowania zgodnie z wyznaczanymi przez te towarzystwa standardami. Aby moja praca była wykonywana na najwyższym, światowym poziomie jestem częstym gościem sympozjów i zjazdów endodontycznych.  Działam również  na liście dyskusyjnej endodoncja.pl"